Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z naszym serwisem! Z chęcią dzielimy się tym, co dzieje się w naszej firmie. Każdy entuzjasta motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie 🙂

Wprowadziliśmy jakość Bosch Quality Scan

Nie każdy mechanik zajmujący się Twoim samochodem jest w stanie w jakikolwiek sposób poświadczyć gwarancję usług na nim wykonanych. W Auto Diesel Service DBS Szoka nie ma z tym problemu! Producent zadbał o zadowolenie klientów, oferując najnowsze technologie. Bosch Quality Scan to gwarancja jakości naprawy – nieduże oznaczenie z kodem wydawane jest tylko i wyłącznie przez autoryzowane serwisy. Oznacza to, że przy naprawie wtryskiwaczy Common Rail (CRI) i pomp Common Rain (CP) odbyły się wszystkie niezbędne testy zapewniające wysoką jakość wykonania.

Specjalna etykieta z numerem ID oraz zatrzaski izolacyjne w przypadku pojazdów ciężarowych lub użytkowych to znaki, których należy szukać na wtryskiwaczach i pompach, które wychodzą spod rąk autoryzowanych serwisów. W Auto Diesel Service DBS Szoka wykonujemy wszelkie czynności w oparciu o Service Bosch Quality Scan. Nie wahaj się! Zajmiemy się Twoim samochodem kompleksowo! W przypadku jakichkolwiek wątpliwości wystarczy, że za pomocą smartfona zeskanujesz kod dołączony do wysłanych przez nas części.

http://qualityscan.bosch-automotive.com

Działamy od 1985 roku

Obecnie jesteśmy jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku DIESEL CENTRUM. Posiadamy najnowsze maszyny i urządzenia do naprawy i testowania pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Świadczymy usługi demontażu i montażu pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Montujemy na życzenie klientów separatorów paliwa (specjalistyczne filtry z wirówką, odseparowujące 100% wody i zanieczyszczenia do 5 mikronów).

Zajmujemy się naprawą układów zasilania firm: BOSCH, DELPHI, LUCAS, ZEXEL, MOTORPAL – naprawiamy: pompy wtryskowe wszystkich typów, pompompowtryskiwacze, wtryskiwacze wszystkich typów (mechaniczne, elektryczne, common rail). Dokonujemy demontażu i montażu w/w podzespołów na życzenie klienta w bazie transportowej, przy awarii w polu, z jednostek pływających w stoczni lub na przystani.

Maszyn do regeneracji

Zregenerowanych podzespołów

Lat na rynku

AUTO DIESEL CENTRUM
DBS SEBASTIAN SZOKA
AGNIESZKA SZOKA S.C.
NIP: 8581876866

BIURO
(48) 91 415 02 90

WARSZTAT
(48) 91 415 12 48

Email

biuro@dbsszoka.pl

Adres

ul. Pomorska 57B, 74-100 Gryfino

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z nami

Strona chroniona przy pomocy reCAPTCHA.
Przeczytaj Google Privacy Policy i Terms of Service