Aktualności

Zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami związanymi z naszym serwisem! Z chęcią dzielimy się tym, co dzieje się w naszej firmie. Każdy entuzjasta motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie 🙂

Konkurs na najlepszy serwis diesla w Polsce

7 kwietnia 2016 roku w Piekarach Śląskich odbyła się doroczna konferencja Bosch Diesel Centrum i Bosch Diesel Service. Jednym z najważniejszych punktów programu było ogłoszenie wyników w dorocznym konkursie na najlepszy serwis diesla w Polsce.

Miło nam poinformować, że za rok 2015 najlepszym serwisem diesla w Polsce została nasza firma!!! Uzyskaliśmy 100% punktów.

Cieszymy się, że możemy zaproponować Państwu nasze usługi, które dają gwarancje 100% jakości. Do zobaczenia w Gryfinie.

Działamy od 1985 roku

Obecnie jesteśmy jednym z najdłużej funkcjonujących na polskim rynku DIESEL CENTRUM. Posiadamy najnowsze maszyny i urządzenia do naprawy i testowania pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Świadczymy usługi demontażu i montażu pomp wtryskowych, wtryskiwaczy i pompowtryskiwaczy. Montujemy na życzenie klientów separatorów paliwa (specjalistyczne filtry z wirówką, odseparowujące 100% wody i zanieczyszczenia do 5 mikronów).

Zajmujemy się naprawą układów zasilania firm: BOSCH, DELPHI, LUCAS, ZEXEL, MOTORPAL – naprawiamy: pompy wtryskowe wszystkich typów, pompompowtryskiwacze, wtryskiwacze wszystkich typów (mechaniczne, elektryczne, common rail). Dokonujemy demontażu i montażu w/w podzespołów na życzenie klienta w bazie transportowej, przy awarii w polu, z jednostek pływających w stoczni lub na przystani.

Maszyn do regeneracji

Zregenerowanych podzespołów

Lat na rynku

AUTO DIESEL CENTRUM
DBS SEBASTIAN SZOKA
AGNIESZKA SZOKA S.C.
NIP: 8581876866

BIURO
(48) 91 415 02 90

WARSZTAT
(48) 91 415 12 48

Email

biuro@dbsszoka.pl

Adres

ul. Pomorska 57B, 74-100 Gryfino

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek: 8:00-16:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte

Skontaktuj się z nami

Strona chroniona przy pomocy reCAPTCHA.
Przeczytaj Google Privacy Policy i Terms of Service